Uppsala Värdeskydd Teknik AB
Hyttögatan 7
752 28 Uppsala

Kontakta oss:

Uppsala Värdeskydd Teknik AB

Hyttögatan 7

752 28 Uppsala

Tel: 018-367700

E-mail: Info@vardeskydd.nu

Orgnr: 556876-0754

Kontakta oss

Magnus
Delägare/Certifierad Kassaskåpstekniker

E-post: Magnus@vardeskydd.nu

Mobiltelefon: 0706-173788

Johan
Smed, Konstruktör, Tunga lyft

E-post: Johan@vardeskydd.nu

Janne
Tekniker Dörrautomatiker och lås

E-post: Janne@vardeskydd.nu

Hampus
Fastighetstekniker

E-post:
Hampus@vardeskydd.nu

Daniel
Säkerhetstekniker, försäljning

Lås, Larm och Passer

E-post: Daniel@vardeskydd.nu

Mobiltelefon: 0707-544478

Timo
Tekniker Lås och Larm

E-post: Timo@vardeskydd.nu

John
Larm- och Passertekniker

E-post: John@vardeskydd.nu

Harry
Låstekniker

E-post: Harry@vardeskydd.nu